Michael Schumacher Komada

Posted by

Michael-Schumacher-Kayak_Ski-02

Michael Schumacher Kayak Kazası Geçirdi başlıklı haberimizde belirttiğimiz gibi, dün kayak sırasında düşerek kaza geçiren ve başını bir taşa çarparak yaralanan eski Ferrari pilotu Michael Schumacher’ın durumunun kritik olduğu öğrenildi.

İlk önce Moutiers’deki bir hastaneye kaldırılan ve oradan da Grenoble Hastanesine sevk edilerek orada tedavi gören Michael Schumacher’ın hastaneye baygın olarak getirildiği ve cerrahi müdahaleye ihtiyaç duyacak derecede ciddi bir kafa tramvası geçirdiği açıklandı.

Michael Schumacher’ın tedavisini üstlenen iki doktorun yaptığı basın açıklamasında, eski pilotun durumunun kritik olduğu ve bugün yeni bir bilgilendirme yapılacağı belirtildi.

Eski Formula 1 pilotlarından olan Olivia Panis’in de Schumacher’ı ziyaret etmek için hastaneye geldiği ancak göremeden ayrıldığı öğrenildi.

Eski Ferrari pilotlarından Felipe Massa da, Instagramda Michael Schumacher ile birlikte çekildiği bir fotoğrafını koyarak “Michael senin için dua ediyorum kardeşim; umarım en kısa sürede iyileşirsin. Tanrı seni korusun” diyerek bir paylaşım yaptı.

Romain Grosjean da, twitter’dan attığı twitte, “Şu an tek düşündüğümüz şey Schumi ve ailesi, umarım çabuk iyileşir” diyerek Michael Schumacher’ı unutmadığını ve ona karşı duyarlı olduğunu gösterdi.

One comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir